2 Kişilik 4×4 Araba Yarışı

2 Kişilik 4×4 Araba Yarışı
Yolu en şaşırtıcı 4×4 Off girin arazi her türlü oynamak, tüm uçan kariyer bulmak tüm en zorlu ve eğlenceli bir alanda rekabet dünyayı verir. Denge alın ve dikey, en iyi yarışçı yarış 4×4 olmak. Multiplayer modunda arkadaşlarınıza meydan ve bir pilot yarış arabaları olduğunu kanıtlamak. İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı bir ter bozmadan her şeyden olacak bu canavarlar elinde daha fazla deneyime sahip. Bu eğlenceli 4×4 yarış oyunu ile Pratik, araç Mahkemesi sürücü olsun.
Yarışı kazanmak için araç vuelques kesinlikle, koşmak, atlamak tırmanmaya, ve bu disiplin dünyada 1 numara olmak olsun ve karşılaşabileceğiniz sürüş daha aşırı olduğunu. Bu malzemelerin hazır olduğunu dünyaya öğretmek ve çevrimiçi ve yerel rekabet şampiyonluk bir şampiyon olarak kendini kaldırın. Bu disiplin Offroad Yarışları ve usta pratik olarak imkansız manevralar bir hayranı iseniz, bu bulabileceğiniz en iyi test araba oyunu.

Özellikler:

– Kolay kontroller sezgisel.
– Çarpıcı 3D grafikler.
– Gerçek fiziksel.
– Online multiplayer modu.
– 12 devreleri.
– sürüş becerilerini geliştirin.
– hızlı yarış ve tarih.
kendi sürüş becerilerini geliştirmede -Udivitelny deneyim.
– garaj boya değişiklikler .

, Engelleri kaçmak, rampaları atlamak dünya davasında iyi sürücüyü süresi dolmadan kontrol noktasına hedefe kazanmak ve olmaktır hedefine ulaşmak için dağa tırmanmak.

Bu oyun tamamen ücretsizdir gibi, hayatınızın her gün sürüş keyfini yapabilirsiniz.