Bilardo Arabası

Bu yenilikçi ve süper ilginç bir oyun, hem sporseverler hem de rallye arabalar olanlar içindir. Bu yüzden de bu strateji oyunları gibi dumanı tüten bir sürüklenme araba oyunu adrenalin ama sizi isterseniz, sizin için bu kişinin. Bilardo Arabası Mükemmel tercihleri ​​geniş bir yelpazede adapte, bu nihai Bilardo Drift oyunu en iyi bilardo oyunları çevrimiçi yanı sıra herhangi bir sürüklenme rallye oyunları bir rekabetin arasında yer alıyor.

Yani çok düzeyli oyuna katılmak ve üst için yol nasıl çalıştığını görmek. Eğer yoğun stratejik planlama bu 12 seviyeleri tüm aracılığıyla, üst kadar yol, her bilardo meydan geçmek ve sürüklenme gibi meraklısı araba kilidini.

Eğer oyunu kazanmak ve topun içine yalındır başlatmak için gereken sürüklenme içine arabanızı kontrol etmek için okları kullanın. Eğer sadece tek bir atış ile mümkün olduğunca çok topları almak, böylece size hit hesaplamak emin olun. Düzenli sürüklenme oyunları genellikle tüm hızı, ırk ve güç kayması üzeresiniz. Ama bu müthiş meydan da iyi kullanmak için sürüklenen yeteneklerini koyacağız en iyi hit hesaplamak için zihninizi kullanarak keşfedeceksiniz. Yani Bilardo Drift katılıyor arasında en iyi olmak için yeteneklerinizi, zihninizi ve sürüş tekniklerini kullanın.

Son seviyeye alacak zaman, hatta daha tercih ne bilemezsiniz: sürüklenen bir kısmını veya bilardo biri. Bu ikisi de gerçekten zorlu ve süper eğlenceli, özellikle karar vermek zor. Ve tabii ki, iyi bir şey ikisi de bu oyunda harmanlanır, böylece sık seçmek zorunda değilsiniz. Üzerinde durulması gereken tüm sürüklenen etkisi ile deliğe topu almak için nasıl!

Bilardo Drift oyunu sadece rekabetin sert olduğunu ve sadece seçilmiş olanlar bunu yapacak nereye üst seviyelerde kadar üzerinde tutabilir, özellikle kendi sürüklenen yetenekleri iyi keskinleştirmek var en iyi havuz oyuncu için. Çok iyi şanslar!