Cadede Zombi Ezme

Caddede Zombi Ezme
Ben şu ipuçları tüm pc zombi hakkında çevrimiçi oyun oynarken değil, sadece yararlı olacağını söylemeliyim, ama aniden bu gerçek olur. Rağmen tabii ki, gerçek hayatta ve bedava flash oyunları bir zombi karşılaşma olasılığı büyüklüğü sadece bir sipariş daha farklı ve sonsuz kez sayısına eğilimindedir.
Hayatta yemiş olmak istemiyorsanız İlk şeyler ilk, bakım ilaçları almak. Eğer zombi filmleri, anime ve oyun düşünüyorsanız, silahlar bu yaratıklar yapmayız. Birkaç dakika değil, daha fazla alıkoymak olacaktır için. Onları kemikler sonra tahsil edilemeyen böylece ağır bir şey gerekir çırpın. Çivi beysbol sopası ile çivili yüksek kaliteli kulübü, mükemmel uygundur kazayağı.
Büyük şehirlerden gitmek için. Büyük kalabalıklar fast-food aç seyahat bir vitrin olarak zombi çağırıyorlar. Uzaktan köyler, çiftlik terk – ne gerek.
İnternet, elektrik Hakkında, cep telefonları unutmak zorunda. Eğer duman sinyalleri ve şenlik ateşleri kalması için sadece iletişim demektir. Güzel 1-2 dakika onları yetiştiriyorum öğrenmek için.
Açlıktan ölmek etmemek için, bu avlamak için gereklidir. Fiyonklar, oklar ve tuzaklarına ile. , Hasat bakımı saçmak için: Ve hala kendi gıda büyümek.
Nasıl çocuklar Zombi umudu için online oyunlar erişim? Tam olarak değil? Sonra zamanınızı boşa harcamayın: sakin son günlerini keyfini, ama hazırlamak unutmayın. Sorun geldiğinde kimse tam olarak bilmiyor. Bir zombi pek Facebook yaptığı işgali başlangıcı hakkında yazabilirsiniz.