Canavarları Paketle

echno Kaynak Canavarlar Mega Pack, ancak parçaları bir araya yakalamaya ziyade, çocuklar büküm ve uzun bir zincir bağlantıları çevirerek öğeleri oluşturmak, bir inşaat oyuncak. Canavarları Paketle oyunu Bu Monsters paketi benzersiz kreasyonları inşa etmek için 250 Codee bağlantıları, 8 yaratma kodları ve 25 aksesuarları içerir.

Numaralı bağlantıların her biri iç konektörü üzerindeki dış ve bir sembol kalıp harfleri bulunur. Bu sette canavarlar herhangi oluşturmak için, büküm ve belirli canavar talimat sayfasındaki kod aşağıdaki linklere çevirmek zorunda.

Örneğin, uzun yeşil zincir ile başladı, Spike denilen canavar inşa etmek, bir numaralı bağlantı sayısı, şapka konektörü üzerindeki penceresinde sembolü ve “A” sonraki bağlantıya dokunarak mektup . Daha sonra, 64 bağlantıya kadar bu kod tüm yolu takip dört aksesuarlar ekleyebilir ve tamamlanmış canavar olacak.

Bu eğlenceli mi?

Bir temel yapı oyuncak daha bu bir bulmaca daha. Bu oluşturma kodu aşağıdaki gibi canavarlar yavaş yavaş şekil almaya görmek eğlenceli.

Çocuklar da yaratıcı ve kendi nesneleri ve Codee bağlantılarını kullanarak canavarlar yapabilirsiniz. Onlar bir şey oluşturduktan sonra, bu öğenin derleme geriye tarafından Yaratılış Kod yazabilirsiniz.

Kim O İçin bulunuyor

Biz çocuklar, bulmaca gibi yaşları 7 ve yukarı, bu zevk için gidiyoruz düşünüyorum.

Farkında Ne Olmak

Codee Monsters paketi sekiz farklı canavarlar yapmak için sekiz kodları ile birlikte gelir Serisi 1. parçasıdır.

Yaratma kodları takip etmek kolay ama sabır gerektirir.