Kategoriler
Genel

Dört Element Modası Oyunu

Oyun olayları 4 element bir sihirli ülkede ortaya çıkar. Yüzyıllar boyunca, her türlü büyülü yaratığın yaşadığı, rahatça var oldu. Keder ve üzüntüyü bilmiyorlardı, herkes kendi işiyle uğraşıyordu, etrafındaki herşey gelişti ve kokuyordu. – Kötü bir cadı ulus ve tüm sakinleri lanetledi ve tüm sırf onun zararlılığın daha burada mutlu yüzler görmek ve mutlu kahkaha duymak asla: Ama bir kez büyülü topraklarda büyük değişiklikler meydana geldi. Oyunun planına göre, büyülü bir ülkedeki sakinlere laneti kaldırmaları ve anavatanlarını daha önce olduğu gibi yapmalarına yardımcı olmanız gerekiyor.

Daha önce krallıktaki kaygısız yaşam, her biri doğanın belirli bir unsurundan sorumlu olan 4 büyülü kitaba katkıda bulunmuştur. Büyücü bir lanet getirdikten sonra, güçlerini kaybettiler. Oyundaki göreviniz kitapları sihirli özelliklerine döndürmektir. Krallığın sakinlerinden biri – küçük bir peri oyun sürecine hakim olmanıza yardımcı olacaktır.

Her kitaptan gelen kötü tılsımları kaldırmak için, kullanıcıların oyunda birçok seviyeden geçmesi gerekiyor. Bazıları nesneleri bulmaya ve bilmeceleri çözmeye dayanıyor, ama çoğu, sihirli enerjinin yolunu açmak için çok renkli unsurları yok etmenin gerektiği mantıksal bulmacalardır.

Dört Element Modası Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir