Futbol Oyunları

futbol-oyunlari

Futbol – eklemek mümkün hala? Birisi bu oyunun gelişimine büyük katkı yapmış efsanevi oyuncu ve efsanevi kulüpleri hatırlamak, spor ne tür ve neden bu kadar popüler kazandı söylemek için şimdi ihtiyacım var mı? Size en ilginç online oyunlar futbol sunuyoruz – sadece zevk!

Top rakibin net gol atılacağını ile eğlenceli varlığı hakkında bilemeyiz bir adam yoktur. Birçok yüzyıllar önce ortaya çıkan, tüm dünyada popüler olan ve her yıl çeşitli şampiyonalarda hayranları yüzbinlerce araya getiriyor. Futbol oyunları dünyanın en ilginç maçlara size bir bilet vermek değil, sadece sevdikleri oyuncuları izlemek için izin, ama aynı zamanda yönetmek ve zafer için favori kulübü kurşun! Erkekler için futbol oyunları, serin ilginç ve heyecan verici spor eğlence vardır!
Online futbol oyunları spor hayranlarını memnun edecek ve onların putlara ile birlikte sahada büyük bir zaman var sağlayacaktır! Zafer adına tüm fiziksel gücü, çeviklik, dayanıklılık ve taktik yetenek ve kurnazlık seferber gerekecek yoğun bir düello için hazır olun.

Futbol Oyna

Dünyada Yok futboldan daha popüler bir spor. Onların eğlence ve erişim öncesinde hemen hemen tüm oyunların bunu alevlendirebilir. Kendiniz için Yargıç: hokey oynamak için, buz pateni pisti gerek, basketbol, ​​en az bir halka ile bir alanı bulmak gerekir. Futbol da sadece bir top gerektirir ve herhangi bir yükseklik veya inşa insanları oynatabilirsiniz. Bu basketbol hakkında söylenemez. Futbolda düşük sporcular Örneğin, golcü tanındı örnekleriyle doludur, Lionel Messi (167 cm) veya Pele (173 cm).
Biraz tarih
Antik çağda bile ortak ayin top oyunu vardı, ama resmen FIFA tarafından futbolunun en eski sürümü Çince olarak kabul edilir. Tüm kuralları bir araya getirmek için ilk girişim İngiltere’de 1846 yılında yapıldı. Hatta daha sonra, özel okullarda ve üniversitelerde futbol oyunu yayıldı. Viktorya dönemi toplumunun çağda spor tamamen bir kültürel ve sosyal fenomen olarak kurdu.
Dünyanın ilk futbol kulübü – 1857 yılında YP “Sheffield” kurdu. Rulebook İngiliz Futbol Birliği 1863 yılında onaylanan ve 1880 yılında ilk profesyonel futbolcuların ortaya çıktı. Ancak, oyuncular kendi kişisel fonlarının aşan para ödemek, 1885 yılında sadece izin verildi
Dünyanın en eski futbol turnuvası (1871 yılından bu yana düzenlenen) FA Kupası olduğunu. Bildiğiniz gibi bu ülke, futbol atası. Sporun nihai kurallara gelince, onlar sadece yönetmelik 1970. 100 aşkın yıl kabul edilmiştir, ofsayt özellikle yorumunu birkaç kez değişti ve şimdi onları çevreleyen tartışma sona yoktur.

Geçerli durum

Popülerlik büyük düzeyi Avrupa, Güney Amerika ve Afrika’da futbol ulaştı. Daha yaygın rugby gelenek Kuzey Amerika ve Asya’da bu oyun gibi çok az.
Belki futbol popülerliğinin en büyük nedeni – onun ilginç ve hafif kuralları eğlence, ciddi oyunlar önce meydana çılgınlık. Yeşil alan, beyaz top, 22 oyuncu fanlar bazen büyüleyici şarkılar söyleyerek ile bazı taktikleri ve büyük stadyum bağlı: resim kendisi göz memnun.
Ancak, her Avrupa ülkesi futbol oynayabilir – Spor №1. Örneğin, bu ulusal spor basketbol tanınır Litvanya, için de geçerlidir. Ancak futbol See Bayern Münih, Manchester United ve İngiliz Liverpool Barcelona ve Real Madrid ile Borussia Dortmund maçları … İngiltere, Almanya, İspanya kült yükselmiş oldu. Hemen bu görünüşte sıradan top oyunu seviyorum ne fark.

Ve sonra para iş yapar

Ne yazık ki, birçok ülkede, futbol kulübü sahipleri her zamanki gibi iş haline gelmektedir. Hiç merak UEFA Başkanı Michel Platini, oyuncuların bir meta olarak işlem gördüğünü öfkeli oldu. Nitekim, şu anda küçük bir bütçe ve küçük bir nakit yatırım ile kulüp şey elde etmek bazen zordur. Istisnalar vardır. Real Madrid dünyanın en zengin kulüp olduğunu, ancak 10 yıldır Şampiyonlar Ligi kazandı olmamıştı. Ve hayır, milyonlarca stadyumda her fan alır futbol, ​​çılgın adrenalin çevresinde hüküm olduğunu aura gölgede. Ve tek bir kazanan gol önemi uzatma süresi attı, ve hatta imkansız tahmin etmek.
Dünyanın en iyi forvet ol ve koruma serisi hassas vites aldatıcı ve binlerce alkış stadyum neden güzel çalım yardımıyla son sınıra yenerek, köşeye, bu durumda tam kaleci çaresiz geçmiş topu almak. Eşsiz taktikleri geliştirmek ve tek bir varlık gibi davranan, bağlı bir ekip bir araya, böylece olası tüm şampiyonalarda ve bardak için zafer kulübü getirmek için deneyimli bir teknik direktör olarak. Tüm bu hiçbir şey karşılaştırılabilir tutku, sürücü ve zevkle bu sporun gerçek severler hazırlamak futbol oyunları mümkündür.