Güçlü Yaratıklar

güclü-yaratiklar

İyi günler, online oyunlar ve hala eğlence arıyorsanız, sadece insanların sevgili katılımcılar. Bugün ilginç bir şey sunmak için mutluyuz, ama orada, iyi somun olması gerekir yansıtacak ve doğru karar, ama daha bize izin verir gibi, böyle bir plandır. Yani, içinde sert karakterler hakkında oyun zararsız mavi küpler ve dikdörtgen ve hain kırmızı daireler – iki klan vardır. Onlar birbirleriyle savaş her zaman, aşağıdaki gibi bu nedeni: kırmızı, her zaman rakiplerini provoke ve onların kişisel alan. Doğal olarak, barışçıl küpler gibi değildi, ve onlara bir ders verdi, ama onlar sizin katılımı ile yapabilirsiniz – mantık ve düzgün karar tartmak yeteneği. Eğer bu nitelikleri varsa, şimdi oyunu başlatın ve tam güzelliklerini göstermek gerekir.

Yani, diğer online oyunlar gibi, iyi bu uygulama çok basittir çalıştırın: Sayfanın sonuna sitesine yüklemek için önce bir kez, böylece bir düğme “Başlat” göreceksiniz, ve orada zaten üzerinde imleci basmanız gerekir. Şimdi oyunda konum ve şimdi ilk seviyesini seçmek ve bulmaca çözmek gerekir: küp karşı tarafında ise, kırmızı bir daire taşımak nasıl? İpucu, herhangi bir dikdörtgen bir karakter bir an için yuvarlak şekil dönüşebilir, ama bu oyun için bir kez tıklamanız gerekiyor. İlk düzeyde, bunu yapacağız: mavi küp basın ve rakibi karşı karşıya gelecek zaman tekrar onun için fotoğrafa tıklayın rulo, ama aynı zamanda düşmez. Bu manevra gelip değil ilk kez, çok sinirli alamadım dikkat etmek önemlidir ve tekrar deneyin, ya da sadece gerçekçi olurdu sonraki adıma gitmek gerekir. Oyunun her düzeyi çok daha zor bir önceki daha olacak, ve nesneleri herhangi bir durumda değil kesilmesine o kadar fazla olacaktır.

Şimdi kurallar okudu ve oyuncu oyun hakkında her şeyi bilir ki, biz zaten mavi dikdörtgenler korumak için başlayabilirsiniz. Içinde oyun zor kahramanlar grafik, hikaye ve tabii ki, sorunun dahil olmak üzere farklı öğeler, bir sürü gibi parti. Eğer tüm görkemiyle tüm istihbarat göstermek ve tüm bulmacaları çözmek zorunda budur. Kesinlikle yorumda başarıları hakkında konuşmak, böylece tüm katılımcıları yapmak ve bir alkış keyfini gerekir. Arkadaşlarınızın da bir entelektüel oyun oynamak, böylece bant yeni bir uygulama gördüm ki gibi bırakın ve çalıştırmak için karşı değildir emin olun.