Japon Dövüşçüler

Anime dünyasının en önemli savaşlarından biri ona katılımlarını kabul ediyorsunuz askerler için bekler. Iki Oyunlar: Japon kavgalar karanlık dünyasına karşı mücadele etmek elit savaşçılar işe

Bildiğiniz gibi, karikatürler doğu tarzı vuruldu çok abartılı olduğunu. Anime karikatürler kişinin yetenekleri üzerinde övgü ve tüm insanlığın yaşam Parlak tarafında ve siyah bileşen olarak adlandırılan kötü arasındaki evrende sürekli bir mücadele kurtuluşu için renkli karikatürler uygulamalarını gösteriyor. Japon Dövüşçüler Eğer anime veya manga doğaüstü karakteri bakarsanız, doğru onlar neredeyse böylece çok ince ve birisi çok büyük gözleri uzatılmış ve vasat yetenekleri ile ortak adam benzediği gerçeği takip edebilirsiniz.

Ne vücut ve yüz oranlarda karikatür tarzı çizgi film, biraz değiştirilmiş formları ve görüntüleri çizer?

Anime karakterleri çizmek yeteneği uzak rutin gelen izleyiciyi sonlandırmak ve biz görmek için kullanılan dünya olmadığını fark başlamak mümkün kıldı ve Ötesi, bildiğiniz gibi, fantezi ve hayal – bu ruh hali ve duygusal seviyede kaldırmak için vazgeçilmez bir arkadaştır böylece animasyonlu kinematogrofa ve oyunlarda anime çizgi film karakterleri bu hat karikatür türünün geniş tanıma büyüme doğasında olur. Bu nedenle, anime yayınlanan farklı oyunlar ve çizgi film gibi çok sayıda popüler, bu parkı çok tanıtım sağlamak.

İnanılmaz popülerlik, bu Japon sanatı karikatür anime talep popülerlik açıklamak için birlikte kelimedir.

Oyun

İki kavgalar için flash oyun: şiddetli mücadele eğitimden sonra Japon sanatı kenti sular altında ve imha ile onu tehdit garip yaratık ile başa çıkmak için, ilk önce işinizi gönderin. Bir kez, ilk mücadelede, bunun tüm diğer şehirlere yayıldı tehdit yarı çürümüş sarı-yeşil hortlak yaratıklar çirkin kitle içine sıradan sivilleri döndü bu zalim genetik deney olarak, Japon dövüş flash oyun iki oynamak için daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

Bu dönüşüm yapmış peynir altı suyu, gizli formül kötülük yaratıcısı görülebilir, tüm bu canlıların oldukça komik görünüyor ve yakında dünyayı fethetmek niyetinde olan bu canavarlar bütün bir ordu oluşturmak olacaktır.

Iğrenç yaratıklar, böylece bilinmeyen bir virüsün yayılmasını ilerletmek için kötü bir plana katkıda sizden etten bir parça koparın norovit kuvvetle gibi, dikkatli olun. Aç zombiler başka akşam olmak şekilde değil, klavye veya joystick için birbirleri ile birleştirmek. Iğrenç zombilere karşı iki Japon mücadele Oyunlar devralmak ve tüm yaşamı yok etmeye karar verdik karanlık güçleri yüzleşmek için birlikte tüm güçlerini koymak yardımcı olacaktır.

Başka bir düzine zombi, melodi yatıyordu sonra, yakında başkalarının yüzlerce gelecektir. Canavarlar ve zombi aşağılık yaratıklar üzerinde aziz zafer ulaşmada her dakika dikkat ve azim gerekir karşısında iki Japonca mücadele ile ilgili kısa, flash oyunu.

Sen bir sokak, ve tüm mahalleleri temizlemek zorunda kalacak. As perişan fazla insan yeme yaşamak onun ardından tek amacı, yürüyüş ölü görüyorum. , Yumruklarını bastırıp sıkıştırmak çeşitli kombinasyonları gerçekleştirmek, sonra zombilere karşı iki sokak kavgası çok daha kolay olacaktır. Birbirini Kapak, sana saldırı her iki tarafta yapılacaktır, arka yoldaş kapsamaktadır. , Kombinasyonu Eğitim karanlık ve terör kokusu geldiği rakiplerinizi ve soluk yeşil, daha çevik.

İki Japon mücadele konusunda oyunda becerilerinizi geliştirin. Günah sürüleri kurtulanların ve insan kurtulan küçük bir grup böyle bir direnç beklemiyorduk.

Zombi çirkin yüzünün her inme ile sadece puan kazanmak ve bu hayatta kalan insanlar ile şehir kurtulmak. Bu zombi istilası yok ve yeşil ve gri canavarlar neredeyse sonsuz akışı durdurmak için yönetiyorsa, kurtarıcı ve kahraman olarak şehrin tarihi girmek mümkün olacak.

İki mücadele de tüm şehrin değil, sadece kendi özgürlük yolunu yumruk olacak ölülerin kafatası vurarak komplikasyonsuz gerçek dövüş sanatları, dünyasına ikna, ancak için bir oyundur.

Iki Mücadele Oyunun kontrolü: Japon kavgalar

İnternete aşina bilgisayar klavye, en sevdiğiniz tarayıcı ve sınırsız erişim dışında herhangi bir ek aygıtlar ihtiyacınız olmayacak iki pro kavgalar oyunu oynamak için. Canavarlara karşı oyunu mücadelede Survive ve doğan güneş parlak ve bulutsuz geleceğin sakinleri, hiçbir canavarlar ve haydutlar için bir fırsat vermek, bu en önemli misyonu olduğunu.

Çeşitli canavarlar ve zombi karşı iki kişilik bir kavga hakkında flaş oyun birden fazla seviyede geçmek zorunda, çünkü bir bilgisayar monitörü yakın birlikte rahat almaya çalışın. Saniye klavye ilk oyuncu için düzen ve kimin seçin kendi aralarında yayıldı.

WASD – Oyun kontrolü aşağıdaki tuş kombinasyonu standart düzeni kullanan ilk oynatıcıyı kontrol etmek. Basın K. bir mavi enerji bunun için varsa rağmen, öğeleri pick up anahtar I meşgul kullanımı süper grev için anahtar U. kullanmak için tuşunu kullanmak için zombilere karşı J. kuvvet grev uygulamak için – ilk oyuncu için sıçrama yapmak için.

Özel sayısal tuş takımı yararlanarak ikinci oynatıcıyı kontrol etmek için aşağıdaki tuşları kullanın: