Kazanmak İçin Öldür 2

Kazanmak İçin Öldür 2 oyna

Onun “İşler” korkunç zaman yedek “canlı” olarak cesetler saygın sakinlerine terör getirerek, eti rastgele sayaç yeme, gece şehir ve kasabalarda sokaklarda sinsi sinsi.
Onların görünüşü çok değil kendisi vardır: parçalanmış yaralar, yara izleri ve siyah paçavra giymiş darmadağınık saçlı, unutulmuş kemik eksenleri ile kadavra vücudu noktalar. Korkunç? Çocuklar Zombie için bir sonraki oyunlar daha da kötü olacak.
Modern dünyada Zombi oyunları
Böylece kafirlere, dini fanatikler, saldırgan dazlaklar, fanlar sonsuz TV şovları ve karşı dünya savaşı gibi aptalca bir fikir birleşik herkese ve her şeye kırgın kendileri bireyler, kimler düşünemiyorum. – Beyinsiz zombi donuk kalabalık değil mi?
Eğer vermedi – bu zaten sizin (ve gün büyüyen gün sayısı) ile aramızda varsa Peki, neden voodoo kültü farz değil? “Klasik” zombi hatta hayranları güzel bir şey gibi görünebilir, bu karakterlerin fonunda konuşan – en azından saygın sloganlar gibi davranarak, onların tercihlerini gizlemek değil.
Ne yarın bizi bekliyor
Zombi kıyameti, başka ne?! Neyse, tabii bu kutsal zombi bugün. Dünya er ya da geç sonu kaçınılmazdır, binlerce yıldır var olmuştur. Peki neden insan uygarlığının eski üyelerinin elinde düşmek değil?
Bir favori eğlence fanlar voodoo – korkutmak diğerleri dünyanın yakın sonunu tahmin. Onların görüş zombi oyunları uzun sona yılında, kıyamet elinizin altında, o zaman koruma gerekli tedbirleri almış birimler kaçmak mümkün olacak. Ne? Size bu gizli açılacaktır görebilirsiniz.