Ofis Dövüşü

Burada, farklı iyi grafikler ve gerçekçi oyun ile, 3D düşmanlarıyla mücadele. Davanın önünde bulunan bir makineli tüfek ile onları vurarak birçok düşman birimleri üfleyin.

Eğer hızlı bir askeri uçakta uçmak rüya? Dik, adrenalin savaşları çok sona kadar muallakta tutmak ister misin? Ama geniş bir müşteri oyunu yüklemek imkanı yok mu? Sadece makul yolu flash oyunlar web sitemizde oynanır! Gerçekten de, hafifliği ve ana sistem gereksinimleri yokluğu sayesinde hatta USB modeme bağlı zayıf bilgisayarlar için kullanılabilir! Bu yüzden bile internet çok düşük hızlarda çalışan uzak bir köyde oturan – Eğer sevdiğiniz oyunları tadını çıkarabilirsiniz!

Bir oyun İt Dalaşı 2 mükemmel size uygun! Burada sadece uçuş kontrol farklı savaşın sadece iki modu var. Birinci kipte, kontrol sadece fare ile gerçekleştirilebilir ve bu en uygun görünüyordu edilecektir. İsterseniz, böylece fareyi alıp zaman, uçak aşağı ve tersi uçacak hale hareket eksenini tersine çevirebilirsiniz. Ofis Dövüşü Eğer bu yüzden daha uygun olacaktır yaparsanız, sadece ekranın ortasında bulunan beyaz kutu bir kene koymak. Bir fare ile oyunun başlangıcında sol pencerede bulunan ve sağ – – Siz iki pencere ile kontrol etmeyi seçebilirsiniz klavye.

Nasıl köpek dövüşü oynamak
Oyun, her kartta, çeşitli misyonlar içine iki ayrılmıştır ve onlar bir tutulmalıdır, ancak tüm sırayla. Onların geçit üzerinde tüm 3 hayat verilecektir! Eğer kazanmak istiyorsanız Yani, – senin uçağın dikkat! Eğer düşman vrezheshsya durumda Ama bunu kaybedebilir, düşman sizi vurmak ya da yere düşer. Düşman vuruyor nerede olduğundan emin olun ve onun kuyruk oturup izin vermemeye çalışın. İlk misyonu size 1 de düşmanı yok etmek gerekir, ancak üçte iki düşman uçakları ile eş zamanlı mücadele etmek zorunda kalacak! Yerden birkaç yüz kilometre yükseklikte havada dik bir savaş, düzenleyin! Arkadaşlarınızı ve serin afiş olan bilgisayar Tümünü göster!