Okul Otobüsü Şoförü 3

Oyun “Bus Driver” son derece zor bir iş profesyonel sürücü ne olduğunu tecrübe için eşsiz bir fırsattır. Otobüsün direksiyonuna alın ve trafik sizi bekliyor tüm tehlikelere ile başa çıkmak için.

Birçok şehirde, öğrenciler otobüsler taşımak için kullanılır. Çoğu zaman sarı otobüs var. Gibi herhangi bir oyun okul otobüsü yaklaşık 3 başka şekilde, tüm kurallara uymak zorunda. Otobüsler şehre gitmek ve okula götürmek için çocukları toplamak. Ama sürücünün beceri pek çok çocuğun hayatında bağlıdır. Okul Otobüsü Şoförü 3 oyunu Böyle önemli bir yerde tecrübesi olmayan birisi almayın. Sürücü ve hatta Dr. olmalı Usha vnym onlar e kalmıştır eğer okuldan sonra çocuklar için beklemek için istekli olduğunu kişinin Ekstra sınıflar. Ülke genelinde yazıtlı sarı otobüslerle geçen görülebilir “Çocuklar.” Üzgünüz, h devlet bunları güncel tutmak yok iken bazıları zaten, bakıma muhtaç haline gelmiş. Yolda çocukları taşınan ve onun alt birkaç yıl önce tamamen çürümüş bir otobüs görmek Bazen korkutucu.

Başka bir tehlikeli durum yollarda kar temizlemek için. Futbol oyunları Bu sorun, kışın önemlidir. Yolu çok iyi temizlemek ve “trompe l’oeil” yapılmış olacak Kırsal alanlarda, bu yol kenarı çoktan başladı yol – bu otobüs bir rut isabet, sizin tarafta ya da yalan rulo olasıdır. Her durumda, sonuç felaket olabilir, çocuk sürücünün dikkatsizliği itibaren, ister fazla çalışma yol hizmetlerinden birini muzdarip. Çok iyi iz sürekli Öte yandan, temizlenir ve sıradadır ki, bir yanda – bu çok tehlikelidir. Böyle bir durumda o yolda ve hiçbir zaman olmamalıdır kazaların her türlü bir sonucu olarak acil bir durumda sürücüleri ve çocukları koruyacak çit kurmak için en iyisidir. Oyunda biz onları nedeniyle beklenmedik bir durum böyle bir araba atlamak için deneyin bile bir kavşakta durdu bozmak ya da asla izin trafik kurallarını öğrenmek zorundasınız.

Oyunu – Okul otobüsü 3 sarı otobüs bir sürücü olarak oynayabilirsiniz. Çocukların taşınması için bir lisans almak için gerekli ve bunun için hedefe otoparka almak gerekir. Sadece bir dakika orada yolculuk yapmak. Özellikle ağır ceza, tüm trafik yönetmeliklerine uygun olacak işaretleyen çizgi çarptı unutmayın. Yönetim klavyenizdeki okları kullanarak otobüsle tarafından yürütülmektedir. Bir sürücü olarak kendinizi denemek için hazır mısınız?