Otobüs Parket 3D

Şehirde olsa yolda olmasına rağmen
Çok yönlülük – sadece iyi araba hangi en değerli özelliği. Farklı araba modelleri karşılaştıracak olursak, kaçınılmaz olarak her biri sadece belirli durumlarda kullanım için uygun hale özelliklere sahiptir sonuca olacaktır. Kentsel, aile otomobilleri, Otobüs Parket 3D oyunu SUV – her durumda, ayrı bir arabaya sahip olmak gereklidir! Bu onların her zamanki şehir daire etrafında birçok garajlar organize etmek gereklidir?

Düzine yolcu birkaç çevreleyen, yakışıklı araba: Ve şimdi tipik bir otobüsün kahramanı oynamak için olsun. Bu gerçekten kim gerçekten çok yönlü! Tabii ki, kişisel kullanım tüm bir otobüs istiyorum, ama en az bir kez hayatında bir iyi huylu araba hizmetlerini kullanmadıysanız insanlarla tanışmak az. Ve biz gitmek zorunda olursa olsun: iyi otobüs standı ve şehir fiş kolay ve tarımsal bezdorode ve hatta … yarış izlemek!

Sürpriz? Otobüs seçenekleri ile bu yarıştan önce hiç düşünmemiştim? Tarantass doğaçlama olsa bile (- ve daha sonra rekabet televizyon yayınına geçmek arada, şimdi oldukça popüler eğlence -) Aslında, kesinlikle herhangi bir araç ile sürmek düzenleyebilirsiniz. İyi eski otobüs kötüsü nedir? Evet, hiçbir şey! Yani, gerçekten ağır bir araba yönetmek için kendi yeteneğini göstermek istiyorsanız – Eğer otobüslerin oyunlar herhangi bunu yapabilirsiniz – Neyse ki, biz onlara bol var.

Renkler ve desenler stok
Küçükten büyüğe uzun mesafeli gazelec Hyundai: komik oyunlar Hatta sadece Bitirim sırasında sokakta geliyor, sen otobüs bir düzine farklı türleri sayılan on beş dakika konum. Ve onlar ülkemizde çok yaygın değildir, çünkü görmedim kaç otobüs markaları! Örneğin, ünlü İngiliz dvuhetaezhnye kırmızılar veya sarı playboy, otvozyaschie okul Amerikalı çocuklar.

Heyecanlı oyunlar otobüsler böyle modellerin direksiyonuna olmasını sağlayacaktır, bazıları hiç görmedim, sadece canlı, hatta TV’de! Ve belki de bazıları çevrimdışı bulunmayan ve oyun geliştiricileri hayal sadece meyve. Eğer en şaşırtıcı arabada denemek ister misiniz? Onlar çevrim sizin için kullanılabilir, çünkü sitemizde otobüsler hakkında oyunu!