Tren Yolu İşlet

Yani, bugün size ilginç ve Raylı Milleti denir şu anda sadece tarayıcı tabanlı oyun ile analiz edecektir. Bu oyunda demiryolları sadece kendi gelişimini ve her öz-saygı işadamı başlayan bir dünyanın öyküsü bu işi denemeye karar verdi söyler. Ve böyle bir rol üstlenmesi için fırsat var. Tren Yolu İşlet oyunu Yeryüzü demiryolları ve insanların nihayet dünya yeni bir gelişme aşamasına taşıyabilirsiniz ile kaplı iken, kentsel gelişim gerçek bir patlama oldu zaman bir dönemin içine atılmak olacaktır. Ama bütün bu hikayeler taşıma şirketlerinin yaratıcıları karşılaştığı birçok sorunu neden, ancak tam olarak sorunun ne olduğunu bu sanal dünyanın bir parçası olmaya karar verdiğinizde, bileceksiniz için.
Oyun
Uzun Oyunun tarihsel açıdan atılmak ve oyun dalmak için hemen gidelim. Seçmek için bir şey sadece sizin profilinizi oluşturmak bir sunucu seçin ve zengin olsun ve iş elemanları aşina sağlayacak sizin sonsuz ve zorlu bir yolculuk başlatmak, gerekli değildir.

Bu sanal dünya girdikten sonra, hemen kendi binaları ve demiryolları ile kendi şehrinizi verilecektir. Sen, kaynak tasarrufu, bir tren satın maliyetlerinizi tahsis ve şehrinizi geliştirmek zorundasınız. Şimdi, ilk şeylerden ilk.
Şehir – Bu ana üssü, ev, iş. Şehir farklı binalarda çok sayıda içerir, ama dürüst olmak gerekirse, toplam 11 bina vardır, ancak bu miktarın yeterli. Bütün bu bolluk ortasında kendisini depo ve şantiye ve otel ve laboratuvar ve hatta piyango vardır. Her bina geliştirilmiş ve onların takdirine kullanın edilecektir. Örneğin, bir otel misafirleri alabilir ve ayrıca, Zuma oyunları bir kar yapar piyango günlük ikramiye ve depo mağazaları tüm kaynakların keyfini çıkarmanızı sağlar. Binanın iyileştirilmesi sonra daha faydalıdır ve ilk başta olandan ek olarak, onlar çok daha iyi bir görünüm kazanmak verimli çalışır.

Peki, orijinal baz düşündüm, şimdi ana oyun elemanı, bizim trenler bakalım. Her kentte ürün dağıtacak birkaç trenler olabilir. Ve sonra ilk oyunun ekonomik bileşeni anlamak için acil bir ihtiyaç vardır. Şehriniz çeşitli şehirlerde gerekli tek bir kaynak üretebilen gerçeği, yani bu yükü taşımak ve işinizi başlatmak için. Ama ihale işleri ile uğraşmak zorunda senin birkaç kez aşan bir kar elde etmek amacıyla, o pahalı kurtulmak için mümkün olduğu ucuza satın almak ve hesaplamak nerede hesaplamaktır. Böylece, onun gelişmesi için daha fazla fon kaydedebilirsiniz. Ayrıca, trenler geliştirilebilir ve geliştirmek ve bir ya da iki otomobil çekemez yeni, daha hızlı trenler ve teknoloji, satın almak, ve ekonomik durumu hakkında olumlu bir etkiye sahip 6 arabalardan taşınabilir akılda tutulmalıdır.

Ve şimdi de farklı fırsatlar bir sürü sunuyor oyunun sosyal bileşeni bakabilirsiniz. Bu genel ekonomik kalkınma için birbirleri ile etkileşim biçimi ittifaklar, özellikle belirgindir. Toptan eşya fiyatları kar uğruna diğer şehirlere satılabilir mevcut kaynaklara sahip İttifaka katılarak, satın alabilirsiniz. Ama ittifak olmak ve oyuncular oyunculara kendilerini giriş şartlarını yerine getirmek ve maruz zorunda sağlayan ayrıcalıklarından faydalanmak. Ittifak içinde ama sevinmeyin bir kariyer var sağlayacaktır yönetişim hiyerarşik sisteme sahiptir. Size mükemmel olan ittifak kendini göstermeye nedenle, yüksek bir konum ve daha fazla güç, o kadar fazla fırsat elde edecek güçlü bir ihtimal olduğunu.
Yani oyun hakkında göndermeniz gereken tüm, biz, oyunun oyuncular arasındaki iç işlevsel etkileşim etkilemedi oyunun onlara bakmak ve tüm bu anlamaya çalışın, eğer daha iyi tüm nüansları boya vermedi gibi görünüyor. Şimdi oyunun ana özellikleri ele alınacaktır.