Yarış Pisti – Geliştirmeli Oyun

Yarış Pisti – Geliştirmeli
Polonyalı geliştiriciler Techland, son zamanlarda büyük bir western ile bizi şaşırttı Call of Juarez onların boş zamanlarını motospidvey olarak bu egzotik spor disiplin adanmış oyunların üreticisi foraged içinde. Yarış Pisti – Geliştirmeli Bu, kısaca, asfaltsız bir oval yarış özel olarak iki kabukları hazırladı. Motospidvey az ya da çok popüler İskandinav ülkeleri, Doğu Avrupa ve Rusya’da …. Sadece biz bilinen nedenlerle, bu (uzun dikenler ayakkabılı buz ve motosiklet tekerleklerin izlerini) Kış çeşitliliği üzerinde kök almıştır.

Özellikle kış versiyonu, oldukça ilginç bu yarışı izlerken söylemek adil olmak için. Daha fazla hız ve eğlence kontrollü sürüklenme vadede sürekli yolculuk FIM Speedway Grand Prix 2 motor sporu Uluslararası Federasyonu (FIM) bir lisans dayalı ve sadece Avrupa parça sunuyor (bunlar azdır ve neredeyse fark yok), ekipman ve pilotlar. Sadece ilgili Avrupa fanlar değerlendirmek mümkün olacak çünkü – Savaş Oyunları Bu derlemenin kapsamında duygusu kuralları, takvim ve diğer şeylerin doğruluğunu hakkında konuşmak yapmaz.

Fizik ve grafik, şimdi hala konuşmak zorunda kalacak, herhangi Hardcore simülatörü yapamaz ki yokluğu – Ama burada daha sıradan şeyler var. Ve burada büyük yakalamak bulundu var: FIM Speedway Grand Prix 2 – hayır değil bir simülatör, ve tüm yerel fiziksel model arabalar izafi için çok basit bir çarşı. Oldukça ilginç, çünkü Motosiklet, yönetmek, çok ilkel davranır.

Yönetilen kızak, bu yarışmaların ana cazibe uygulanır, ancak sevinç katmıyor. Yani oyun herkese bilinmeyen geldi çıkıyor, olduğunu. Çok monoton ve sıkıcı (tüm parçaları oval tip ve farklı değildir) çarşı için. Çok bir arcade – simülatörü için. Oyun modları ve hepsi üç (Grand Prix, Tek Irk ve uygulama). Grafik kesinlikle yararsız, saçma etkilerdir. Sesiyle birlikte her şeyin olduğu gibi aynıdır.

O doğru bir yaklaşım ile ve oynanabilir bir şey inşa edebileceğini, böyle bir lisansa dayanarak görünüyor, ama bildiğiniz gibi, durum böyle değil, olduğunu. Hatta konu olanlar, FIM Speedway Grand Prix 2 ilginç herhangi bir eğlence bulmak olası değildir.